O firmie

Mirabellen to nowa marka na rynku skupu owoców i warzyw, która powstała jako firma-córka doskonale znanych Ekosadów. Ponad 20 lat działalności firmy-matki pozwoliło na zgromadzenie bezcennego, praktycznego doświadczenia, pozwalającego na zdobycie licznych rynków zbytu zarówno w kraju, jak i za granicą. Mirabellen przejmuje na siebie obowiązki związane ze skupem, podczas gdy Ekosady przechodzą wyłącznie na skup owoców z upraw ekologicznych.

Wraz z przejęciem zadań firmy Ekosady, Mirabellen przejęło także wiedzę, standardy i systemy jakości. . Ściśle stosuje się do przepisów ochrony środowiska oraz dyrektyw UE w tym zakresie, każdego dnia podnoszone są kwalifikacje kadry zarządzającej i pracowniczej. Systemy jakości ISO 22000, HACCP, GLOBAL GAP oraz projekt Integrowana Produkcja gwarantują, że otrzymacie Państwo tylko i wyłącznie produkty najwyższej jakości, a każdy eksportowany owoc lub warzywo cechuje się najlepszym, niepowtarzalnym smakiem.

Jakość naszych owoców i warzyw potwierdza fakt, że są one doceniane na całym świecie. Współpracujemy z odbiorcami z różnych części Europy, w tym z firmami ze Słowacji, Czech, Węgier, Bułgarii, Rumunii, Rosji, Litwy, Ukrainy, Białorusi, Holandii, Niemiec i Szwecji. Kontrahentów do współpracy skłania nie tylko jakość naszej oferty, ale także głębokie, podparte latami praktycznego doświadczenia, zrozumienie rynku, pozwalające na wychodzenie naprzeciw oczekiwań klientów indywidualnych.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną specjalnie dla Państwa przez Mirabellen – każdy klient traktowany jest przez nas indywidualnie, co pozwala opracować najbardziej korzystne dla obu stron warunki współpracy!

Zapraszamy do współpracy!